Program Fakturzysta to narzędzie używane na całym terenie Polski przez różne branże. Oto najważniejsze z nich:
Przetwórstwo przemysłowe: Tu znajdziemy firmy zajmujące się różnymi rodzajami druku, produkcją opakowań z papieru i tektury, a także firmami piekarniczymi.
Handel: Tutaj mamy firmy związane z konserwacją i naprawą samochodów, sklepy spożywcze, a także firmy zajmujące się sprzedażą detaliczną poza siecią sklepową.
Budownictwo: W tej grupie mamy firmy budowlane, które zajmują się budową domów, instalacjami elektrycznymi, a także instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, cieplnymi, gazowymi i klimatyzacyjnymi.
Usługi profesjonalne: Tutaj mamy firmy związane z architekturą, inżynierią i doradztwem technicznym, a także rachunkowością i doradztwem podatkowym.
Usługi administracyjne: W tej grupie znajdują się firmy ochroniarskie, firmy sprzątające, a także organizatorzy turystyki.
Informacja i komunikacja: Ta grupa obejmuje firmy doradcze w zakresie informatyki, telekomunikację bezprzewodową, a także różne wydawnictwa.
Pozostałe usługi: W tej grupie mamy salony fryzjerskie i kosmetyczne, naprawę komputerów, a także pralnie.
Transport i magazynowanie: Tu mamy firmy transportowe, zarówno przewożące towary, jak i pasażerów, a także firmy oferujące usługi wspomagające transport.
Wielu użytkowników programu Fakturzysta reprezentuje także inne branże, takie jak rolnictwo, zarządzanie nieruchomościami, gastronomia, kultura, rozrywka, opieka zdrowotna, edukacja, górnictwo, a nawet finanse. Jak widać, program Fakturzysta jest uniwersalnym narzędziem, które przyciąga różnorodne branże.
C: przetwórstwo przemysłowe
pozostałe drukowanie (18.12.Z)
produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury (17.21.Z)
produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek (10.71.Z)
...i jeszcze
39
G: handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle
konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli (45.20.Z)
sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych (47.11.Z)
pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami (47.99.Z)
...i jeszcze
25
F: budownictwo
roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych (41.20.Z)
wykonywanie instalacji elektrycznych (43.21.Z)
wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych (43.22.Z)
...i jeszcze
12
M: działalność profesjonalna, naukowa i techniczna
działalność w zakresie architektury (71.11.Z)
działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne (71.12.Z)
działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe (69.20.Z)
...i jeszcze
7
N: działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca
działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa (80.10.Z)
niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych (81.21.Z)
działalność organizatorów turystyki (79.12.Z)
...i jeszcze
7
J: informacja i komunikacja
działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki (62.02.Z)
działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej (61.20.Z)
pozostała działalność wydawnicza (58.19.Z)
...i jeszcze
5
S: pozostała działalność usługowa
fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne (96.02.Z)
naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych (95.11.Z)
pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich (96.01.Z)
...i jeszcze
2
H: transport i gospodarka magazynowa
transport drogowy towarów (49.41.Z)
działalność usługowa wspomagająca transport lądowy (52.21.Z)
pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany (49.39.Z)
...i jeszcze
2
A: rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo
działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną (01.61.Z)
uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych (01.13.Z)
chów i hodowla drobiu (01.47.Z)
...i jeszcze
2
L: działalność związana z obsługą rynku nieruchomości
wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi (68.20.Z)
zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie (68.32.Z)
pośrednictwo w obrocie nieruchomościami (68.31.Z)
I: działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi
restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne (56.10.A)
obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania (55.20.Z)
hotele i podobne obiekty zakwaterowania (55.10.Z)
R: działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją
działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych (91.03.Z)
działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych (90.01.Z)
Q: opieka zdrowotna i pomoc społeczna
praktyka lekarska specjalistyczna (86.22.Z)
praktyka lekarska ogólna (86.21.Z)
P: edukacja
nauka języków obcych (85.59.A)
pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane (85.59.B)
E: dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją
odzysk surowców z materiałów segregowanych (38.32.Z)
zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne (38.11.Z)
B: górnictwo i wydobywanie
wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu (08.12.Z)
K: działalność finansowa i ubezpieczeniowa
pozostałe pośrednictwo pieniężne (64.19.Z)
Warszawa
Daily Beauty Dorota Janiszewska
ZbychNet-Zbigniew Żołek
Parking Strzeżony Całodobowy-Dariusz Walewski
HOL-GRAF Piotr Miszta
Rituals Salon Urody Sylwia Gaweł
FACE-3 Agencja Poligraficzno-Wydawnicza Stanisław Rękas
ALFA-JET CONSULTING Dr inż.Michał Szydłowski
SONIFAX Sp. z o.o.
Warszawskie Usługi Kanalizacyjne WUKO Damian Kwiatkowski
Cjp s.c.
TCG-Tryan Consulting Group, Robert Ślusarek
Gebo Polska Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane AKCES Edward Zieliński
Nowy Dwór Mazowiecki
ELPINO Ireneusz Mamełka
Piaseczno
AKAR Sp. z o.o.
Pruszków
L. P. REKLAMA Leszek Paziewski
Rzewnie
New House Usługi Budowlane Grzegorz Bieniek
Ciechanów
Kancelaria Obsługi Finansowej Stefania Pariaszewska
Biuro Rachunkowe WANDA J.W.E. Dąbrowscy
Płock
Zakład Elektrotechniczny Henryk Jasiński
Olsztyn
Mechanika Pojazdowa-Lakiernictwo Ryszard Krzyżanowski
Gietrzwałd
Sitodruk Art- Max Edmund Dunajski
Bartoszyce
Firma KO-MED Zbigniew Kozłowski
Giżycko
Projekt
Ruciane Nida
Agromycel Borys Krasowski
Dąbrówno
Elektro-Serwis Wojciech Podolak
Białystok
F.H.U.Piotr Górko
Lublin
EMIR Spółka z o.o.
WIGNET Tomasz Mazurek
Biała Podlaska
DRY-POL 1 Paweł Jackowski
Chełm
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EMBUD Sp. z o.o.
Skarżysko-Kamienna
Zakład Remontowo-Budowlany Szaniawski Marek
Sandomierz
Firma Handlowa ARNIKA Mgr Beata Stępień s.j.
AL-TUR Biuro Turystyczne Aleksander Durtka, Alina Durtka, Krzysztof Janeczko S.j.
Kraków
Freez-Er Jarosław Grzesiak
Centrum Doskonalenia Zawodowego CDZ Edward Jaglarz
Gołcza
Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy Zebex Michał Nowak
Wielka Wieś
OKMONT s.c.
Brzesko
Restauracja Hotel AUGUST Dariusz Augustyn
Wisdom Consulting Tomasz Morawik
Nowy Sącz
CZOCH Motorsport Krzysztof Czoch
Biuro Projektów Paweł Dygoń
Łękawica
Metamorfoza
Mszana Dolna
F.H.U. Jarosław Skawiński
Rzeszów
Firma Handlowo-Usługowa ELEKTROMAR Mariusz Osiadły
Tyczyn
Sklep Spożywczy Oczoś Krzysztof
Łancut
Usługi Motoryzacyjne Handel Transport Jan, Zygmunt, Alina Zięba
Nisko
ZPUH Elektronic, Zbigniew Kucia
Laszki
Janusz Janczewski
Korczyna
Zakład Produkcji Cukierniczej Atena Artur Bargieł
Katowice
P. P. H. U. Gran-Ex Arkadiusz Granel
EKOID Iwona Majewska-Durjasz
Todos Travel Adam Pochylczuk
Bytom
Naprawa Urządzeń Medycznych-Krzysztof Miś
Ogrodzieniec
Zakład Usługowo-Produkcyjny Elmax A Grzanka, P Sularz, A Michalik
Lubliniec
Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego Małgorzata Kania
Wilkowice
Mechanika Pojazdowa Franciszek Górny
Przyszowice
Gospodarstwo Rolno-Warzywne Krzysztof Krzysteczko
Chróścice
Usługi Remontowo-Budowlane DEMA
Kędzierzyn-Koźle
FPUH BHP Małgorzata Szczuka
Rudnik
Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Krężel
Niemodlin
Pracownia Projektowa W.P.
Wrocław
Meffisto-2 Cezary Florek
LAMIS Bogdan Szyszko
PROEN Elżbieta Nakoneczny
Świdnica
P.W. Multiko Henryk Wudniak
Strzegom
Przeróbka Drewna Eksport-Import Dariusz Pestrowicz
Dzierżoniów
Wykonawstwo Robót Drogowych Tomasz Cydzik
Jelenia Góra
Zarządzanie Nieruchomościami Biuro-Bud Krzysztof Tkaczuk
Legnica
Automatyka Przemysłowa S.C. Dariusz Łobejko, Rafał Raszewski
Zgorzelec
Carservis Jerzy Mucha
Poznań
Termo-Technik Przemysław Adamczak
Pracownia Techniki Dentystycznej Paweł Nadolski
KICIN
Firma Usługowo Handlowo Produkcyjna Maciej Majchrzak
Luboń
Hermi Marek Hermann
Soft-cam Krzysztof Langner
Gniezno
PPHU SAUNABUD Mariusz Powałowski
Książ Wielkopolski
Usługi Techniczne Recykling Serwis Jankowiak Włodzimierz
Ostrów Wielkopolski
Condi GSM
Ceradz Dolny
ASMED Stanisław Samoliński
Zielona Góra
P.U.H. ASPEKT Marcin Zubek
Nowe Miasteczko
DKZ BHP Dominik Koszowski
Żary
TAJ Autoserwis Alina Tkacz
Szczecin
Paweł Mickiewicz-Kancelaria Radcy Prawnego
Softline Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Mrzeżyno
Danuta Bujnowska SKLEPY MARKOWE
Bonin
PPHU Tepak Władysław Pyrka
Tuczno
Zakład Stolarski Józef Narel
Gdańsk
P.H.U.BIOS Mirosław Poznański
Elmech J. Bijowski I Wspólnicy Spółka Cywilna
Elbląg
P.U.H. RENOMED s.c.
Instal-Projekt
Kwidzyn
Koło Łowieckie KNIEJA
TOM-BUD Tomasz Kowalak
Łapino
GEA Term Polska Piotr Jasiukiewicz
Żukowo
T-Com Tomasz Bastian
Lider Bastian Grzegorz
Nowa Karczma
Firma Barton Anna Barton
Gniewino
MKN SERVICE Marek Kak-Niedbała
Bydgoszcz
Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Piotr Chyła
ATMED S.C. Andrzej Strączyński, Łukasz Strączyński
PHU GRAFF Arkadiusz Ostafin
Arko Tourist Arkadiusz Hernet
Toruń
Produkcja Bielizny JAKOBI Jadwiga Kowalska
Księgarnia LEKARZ
Barcin
P.H.U. Tacho Driver Ariel Stachowicz
Tuchola
Studio Projektowe Eko-System Radosław Ryl
Łódź
p.u.h. Dami-Pol Mirosław Grzelak
PID Piotr Łuba, Monika Mazur
ATTERO.pl Wojciech Modrzejewski
TOP PRINT A.M. Matyszewscy
PPHU DARENI Renata Szulc
Dobroń
PPHU Wojciech Staciwa
Zgierz
ADAM.S PH-U Tomasz Sawicki
Sochaczew
PIEKARNIA 1919r W. i S. Kaczmarek
Lubochnia
F.U.H. Monter Marzena Kotynia
Łomianki
SRW PATART Artur Borowik
Zielonka
PONO
Łazy
ARRI Sp. z o.o.
Piastów
MAW s.c. Andrzej Wodecki, Marian Wodecki
Lipowiec Kościelny
Specjalistyczny Gabinet Weterynaryjny Jerzy Wałkuski
Joniec
Ochrona Osób i Mienia TOMPOL Sp. Jawna
Działdowo
Markus-1 Zakład Kotlarski-Usługi Marcin Kusiński
Kielce
Administracja Domu Versal-Król Michał
Wulkanizacja i Komputerowe Wyważanie Kół A.Białacki, R. Grzeszczyk
Białobrzegi
ELPOL II Elżbieta Furmaniak
Nowy Targ
CreaTec-Technologia Kreacji
Sosnowiec
Geo- Inż Usługi Geodezyjne Pietrucha Ryszard
Bielsko-Biała
Z.P.H. Pawlus-Plast Mirosław Pawlus
Jaworzno
ALUOKNO Andrzej Jamrozik
Leszno
Zakład Elektroniczno-Mechaniczny ELtax Zbigniew Machowski
Strzelce Krajeńskie
DOMINO Zarządzanie Nieruchomościami Paulina Ferens
Słupsk
Pralnia TEXI
Malbork
PPHU Swojskie Klimaty Krzysztof Kantorski
Pruszcz Gdański
Commelina Jarosław Konkol
Misiolina
Wejherowo
KIM Mechanika Pojazdowa Krzysztof Fiedziuszko
Rumia
Firma Handlowo-Usługowa APUS Jacek Troszczyński
Strzelin
Pro-Comma
Ostatnia aktualizacja: 25-08-2021.