OFERTA APLIKACJE ▾30 DNI GRATIS Zaloguj się i pobierz swoją licencję Baza wiedzy Zamów licencję z rabatem Pobierz najnowszą wersję aplikacji Kontakt z firmą KONTAKT

Fakturzysta

Opis aplikacji Cennik Zamów! Pobierz Baza Wiedzy Pomoc    

Przeliczanie wynagrodzenia do umowy


Jak przeliczyć wynagrodzenie do umowy? Czy przeliczenie następuje automatycznie?

Do jednej umowy może być dowolna ilość wypłat wynagrodzenia. W przypadku umowy o dzieło lub umowy zlecenia możesz płacić w ratach. W przypadku umowy o pracę naturalną jest wypłata comiesięczna, ale również nie ma przeszkód, aby obliczać wynagrodzenie częściej. Wypłaty nie muszą odpowiadać kwoty zapisanej wstępnie na umowie. Najpierw przygotuj wypłatę wynagrodzenia do umowy. » zobacz jak

Jeśli mamy do czynienia z nowym wynagrodzeniem do umowy, jego składniki przeliczane są automatycznie w miarę wprowadzania danych:


Przycisk Przelicz składniki ma zwykłe tło. Dla pewności naciśnij go. Zobaczysz komunikat:


W przypadku wynagrodzenia już wprowadzonego nie chcemy, aby przeliczanie odbywało się niechcący. Wtedy przycisk przeliczania ma żółte tło:


Naciśnięcie przycisku Przelicz składniki zaowocuje żądaniem potwierdzenia:


To jest suma wszystkich różnic. Ponieważ w trakcie przeliczania niektóre odejmuje się, a niektóre dodaje, różnica kwoty do wypłaty może być inna.

Naciśnij Tak, aby zachować przeliczenie.

Na ekranie widzisz teraz nowe kwoty:


Dla pewności naciśnij przycisk Przelicz składniki jeszcze raz. Teraz zobaczysz inny komunikat:


Potrzeba przeliczenia wynika z reguły ze zmiany właściwości umowy. Te zmiany wykonywane są natychmiast. Upewnij się, że wprowadzone przez Ciebie zmiany są pożądane. Zmiana kwot umów, które zostały rozliczone, może spowodować konieczność korekty rozliczeń z pracownikami/zleceniobiorcami/wykonawcami, jak i z urzędem skarbowym.

2021-05-06

umowy

· Pozostałe tematy
· Zamów Abonament Serwisowy
· Zaloguj się
Programy JZK · Pliki do pobrania · Zaloguj się · Kontakt
Zamówienia i płatności · Wymagania techniczne · Licencja ramowa · Polityka prywatności · Referencje

System sprzedaży i obsługa klienta - partial copyright © Studio JZK sp. z o.o. 2012-2021
Partial copyright © JZK24 sp. z o.o. © 2019-2021 · JZK® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1992-2021 · Druczek® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1998-2021 · Fakturzysta® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 2000-2021 · Lecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Facturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Vecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · PRZYJAZDY.PL Partial © Open Street Map contributors CC-BY-SA. Partial © Mapbox.
JZK®, Druczek®, Fakturzysta® są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jeśli nie podano inaczej, wszystkie dane osób, firm, przedmiotów i zwierząt są fikcyjne, służą wyłącznie ilustracji. Wyjątkiem są referencje, gdzie umieszczono dane istniejących firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, które wyraziły na to indywidualną zgodę.

2021-08-03 13:25 #41.5 for 3.235.56.11 @ec2-3-235-56-11.compute-1.amazonaws.com