OFERTA APLIKACJE ▾30 DNI GRATIS Zaloguj się i pobierz swoją licencję Baza wiedzy Zamów licencję z rabatem Pobierz najnowszą wersję aplikacji Kontakt z firmą KONTAKT

Fakturzysta

Opis aplikacji Cennik Zamów! Pobierz Baza Wiedzy Pomoc    

Instalacja na dysku zewnętrznym


Czy mogę zainstalować Pakiet JZK 365 na dysku chmurowym, zewnętrznym, serwerze NAS?

Zgodnie z licencją, opogramowanie musi być zainstalowane na lokalnym dysku stałym. » sprawdź szczegóły

Jeśli nie akceptujesz warunków licencji, powinieneś niezwłocznie odstąpić od umowy. Użytkowanie oprogramowania w sposób niezgodny z warunkami licencji nie jest dozwolone.

W przypadku dysków odłączanych litera dysku nie jest gwarantowana. W systemie Windows dostępna jest opcja Zarządzanie dyskami, pozwalająca na ustalenie stałej litery dysku. Wyświetlane jest tam następujące ostrzeżenie:


Zmiana ścieżek dostępu w systemie, a wykorzystywanych w aplikacji, może spowodować problemy z dostępem do danych albo ich całkowitą utratę.

Część danych o konfiguracji przechowywana jest w lokalnym Rejestrze Windows. Również samo Windows powinno być zainstalowane na lokalnym dysku stałym.

Po podłączeniu dysku do innego komputera Pakiet JZK 365 nie będzie działać prawidłowo. Część ustawień i danych powiązana jest bezpośrednio ze ścieżkami dostępu. Niedostępność ustawionych ścieżek dostępu problemy z dostępem do danych albo ich całkowitą utratę.

Aplikacja zawsze musi być zainstalowana na lokalnym dysku stałym. Jeśli chcesz skorzystać z danych w sieci lokalnej, utwórz tożsamość sieciową ze ścieżką UNC. » zobacz jak

2021-01-03

instalacja

· Pozostałe tematy
· Zamów Abonament Serwisowy
· Zaloguj się
Programy JZK · Pliki do pobrania · Zaloguj się · Kontakt
Zamówienia i płatności · Wymagania techniczne · Licencja ramowa · Polityka prywatności · Referencje

System sprzedaży i obsługa klienta - partial copyright © Studio JZK sp. z o.o. 2012-2021
Partial copyright © JZK24 sp. z o.o. © 2019-2021 · JZK® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1992-2021 · Druczek® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1998-2021 · Fakturzysta® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 2000-2021 · Lecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Facturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Vecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · PRZYJAZDY.PL Partial © Open Street Map contributors CC-BY-SA. Partial © Mapbox.
JZK®, Druczek®, Fakturzysta® są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jeśli nie podano inaczej, wszystkie dane osób, firm, przedmiotów i zwierząt są fikcyjne, służą wyłącznie ilustracji. Wyjątkiem są referencje, gdzie umieszczono dane istniejących firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, które wyraziły na to indywidualną zgodę.

2021-08-04 08:23 #41.8 for 3.235.56.11 @ec2-3-235-56-11.compute-1.amazonaws.com