Fakturzysta

×Druczek

Druczek PRO

Fakturzysta

Fakturzysta PRO

Podatki

Pakiet JZK

Gabinet

Hotel

Kancelaria

Lokator

Rolnik

Serwis

Szkoła

Warsztat

przyjazdyGTFS

Kontakt

FAKTURZYSTA Kontakt BAZA WIEDZY BLOG POMOC Strona główna    

×Zamówienie
« poprzedni poniedziałek, 24 lutego 2020 następny »

Poprawione funkcjonowanie abonamentów

Odblokowano funkcjonalność fakturowania seryjnego. Można teraz zafakturować hurtowo abonamenty i umowy zaznaczone na ekranie. Można zaznaczyć zakres dokumentów, a następnie w okienku potwierdzenia dodatkowo wybrać te umowy, które faktycznie mają zostać zafakturowane.

« poprzedni piątek, 14 lutego 2020 następny »

Nowe możliwości w zakresie JPK

Nowy moduł JPK jest już dostępny. Umożliwia generowanie plików oraz wysłanie ich mailem jako załącznik, oczywiście po ZIPowaniu. Kolejne funkcje wkrótce.

Udostępniono JPK_PKPIR(2). Poprawki w module Książka. Z uwagi na zgodność z JPK, wyłączono możliwość numerowania Książki w sposób inny, niż ciągły w roku.

Przypominamy, że żaden tekst w JPK nie może być dłuższy, niż 255 znaków. Zdecydowanie zachęcamy do utrzymywania długości wpisywanych tekstów w programie poniżej tego limitu.

Przygotowano specjalne okienko, umożliwiające szybką weryfikację danych użytkownika, wymaganych do JPK. JPK bez tych danych nie będzie prawidłowy.

Zobacz więcej o JPK

« poprzedni środa, 12 lutego 2020 następny »

Rozszerzenia w zakresie JPK

Przygotowujemy nowe funkcje generowania plików JPK. Służyć będzie do tego odrębny moduł JPK, w którym oprócz generowania całego zestawu potrzebnych plików, będzie można je od razu przejrzeć, a docelowo także podpisać i zweryfikować.

Udostępniono JPK_FA(3). Do pełnej integracji konieczna jest zmiana sposobu obsługi zamówień i faktur zaliczkowych w programie, co nastąpi w najbliższym czasie. Prosimy zwracać baczną uwagę na komunikaty programu, konieczna będzie konwersja formatu bazy danych.

Zobacz więcej o JPK

« poprzedni czwartek, 6 lutego 2020 następny »

Szerego poprawek technicznych

Ulepszono procedurę usuwania licencji z komputera. Przygotowano także możliwość usunięcia wszystkich licencji jednocześnie, co pomaga w usunięciu ewentualnych problemów technicznych. W oknie wystawiania nowej faktury można dopisać teraz UWAGI, które nie są drukowane na fakturze. Poprawione odświeżanie rachunków do umowy.

Przypominamy, że usługa sieciowa rejestru REGON, dostarczająca Państu informacje o kontrahentach, będzie nieczynna technicznie w dniu 10.02.2020 (poniedziałek) w godz. 16-19. W tym okresie mogą wystąpić problemy ze sprawdzeniem stanu kontrahenta.

« poprzedni poniedziałek, 3 lutego 2020 następny »

Utrudnienia w zakresie pobierania danych z REGON?

Kilka osób sygnalizowało pozorne zawieszanie programu w oknie fakturowania lub faktury zakupowej po wprowadzeniu NIP kontrahenta. Wrażenie zawieszenia występuje, gdy program oczekuje na sprawdzenie statusu VAT kontrahenta. To konieczne, aby uchronić się przed odpowiedzialnością w postępowaniu karno-skarbowym, jeśli wystawią Państwo fakturę dla nieistniejącego podmiotu, albo w zakupach przyjmą fakturę od podmiotu wykreślonego z VAT.

Jeśli nie mogą Państwo sobie pozwolić na porządniejsze łącze internetowe, to oczywiście sprawdzanie można wyłączyć:

Opcje - Ustawienia - Usługi on-line

Zachęcamy raczej do pójścia w drugą stronę i aktualizacji Państwa procedur sprzedaży. Na stronie programu Tester Biała Lista jest link do metodyki Ministerstwa Finansów, która określa sposób weryfikacji i jej dokumentowania.


2020 · październik · wrzesień · sierpień · lipiec · czerwiec · maj · kwiecień · marzec · luty · styczeń · 2019 · grudzień · listopad · październik · wrzesień · sierpień · lipiec · czerwiec · maj · kwiecień · marzec · luty · styczeń ·
Programy JZK · Pliki do pobrania · Dane firmy · Zaloguj się · Kontakt
Regulamin · Polityka prywatności · Licencja · Wymagania · Referencje

System sprzedaży i obsługa klienta - partial copyright © Studio JZK sp. z o.o. 2012-2020
Partial copyright © JZK24 sp. z o.o. © 2019-2020 · JZK® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1992-2020 · Druczek® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1998-2020 · Fakturzysta® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 2000-2020 · Lecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Facturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Vecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · PRZYJAZDY.PL Partial © Open Street Map contributors CC-BY-SA. Partial © Mapbox.
JZK®, Druczek®, Fakturzysta® są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jeśli nie podano inaczej, wszystkie dane osób, firm, przedmiotów i zwierząt są fikcyjne, służą wyłącznie ilustracji. Wyjątkiem są referencje, gdzie umieszczono dane istniejących firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, które wyraziły na to indywidualną zgodę.

2020-10-24 14:29 #27.8 for 34.236.245.255 @ec2-34-236-245-255.compute-1.amazonaws.com